Кошик
213 відгуків
Ми прикрашаємо будинки стилем!
+380961238198
+380961238198
+380667836638
+38 (098) 844-60-90

Дешеві вікна

Дешеві вікна

Чому вікна дешевшають?

У 2003 році гарне середнє («стандартне») вікно в повній комплектації з монтажем коштувало близько 350 доларів. У 2007 році теж 350 доларів. Норма прибутку і рівень конкуренції мають тут свій вплив (у 2003 та 2012 вони різні, суперечці немає), але цим впливом можна знехтувати. Останнім часом ми, як виробники, стикаємося з бажанням клієнта купити вікно за 1300-1400 грн. (175 доларів). Багато наших конкурентів, прагнучи догодити клієнту, пропонують людям вікна за такі гроші. Але роблять, тим самим, своїм клієнтам «ведмежу послугу».

Отже, спробуємо проаналізувати чому вікна «подешевшали» в два рази?

Вартість заміни вікна складається в основному з:
1. Вартості матеріалів і комплектуючих:
• Вартості профілю ПВХ. Полівінілхлорид – продукт переробки нафти, а нафта з 2003 року подорожчала в рази. Ну і продукти переробки (бензин, ПВХ крихта) теж зросли в ціні.
• Вартості металу (армування і фурнітура). Тут теж спостерігався значний ріст цін.
• Вартості скла – та ж картина, тобто суттєве зростання цін на скло.
2. Витрат на оплату праці (навіть по оф. статистики середня заробітна плата в Україні зросла з 500 грн. у 2003 році до 2700 у 2011 році). Тобто ці витрати у виробників вікон зросли у п'ять разів.
3. Вартості монтажу і монтажних матеріалів. Балон монтажної піни коштував п'ять років тому 20 грн, а зараз 40 грн.

Неупереджений аналіз ситуації показує, що при збільшенні різних статей витрат на виробництво вікон від двох до п'яти разів, вікна «подешевшали» в два рази.

Потрібно врахувати, що гіпер-інноваційних технологічних проривів, здатних кардинально знизити собівартість виробництва вікон, останнім часом не відбувалося

Криза 2008 року, безперечно вплинув на доходи громадян. Зниження платоспроможності громадян, спонукає виробників, для підтримки попиту і збереження прибутку, знижувати собівартість вікон. Зробити це в поточних умовах можна тільки: не доплативши персоналу, заощадивши на товщині металу, як і товщині скла в склопакеті, на неякісному монтажі, за рахунок відходу від виконання гарантійних зобов'язань, на застосуванні економ-серій профілів і фурнітури при виробництві.

А если не ухудшать, если производить хорошую, качественную продукцию, то окно и сейчас стоит 350 долларов. Одного желания, получить что-то хорошее задешево, мало.

Т.е. у Вас, уважаемые клиенты, всего три варианта: либо «выбросить» 175 долларов заказав «подешевле», либо за 250-350 долларов получить окно, которое может выполнять свои функции в полном объеме и которое оправдает все Ваши ожидания. Третий вариант наихудший – «выбросить» 350 долларов, доверившись шарлатанам, но это зависит от Вашей осведомленности, осторожности, щепетильности в выборе фирмы и удачи.

Наша компанія виробляє як якісні, так і дешеві вікна. Але ми за усвідомлений вибір. Ваш вибір, вибір клієнта, ми поважаємо, але намагаємося надавати своїм клієнтам повну і правдиву інформацію. Не піддавайтеся на фразу: «Всі вікна однакові». Не полінуйтеся проаналізувати нюанси віконного ринку і не дайте себе обдурити.

Вдалих Вам покупок, чесних продавців і взагалі удачі.

З повагою,
Колектив компанії «Вікна Запоріжжя».