Кошик
213 відгуків
Ми прикрашаємо будинки стилем!
+380961238198
+380961238198
+380667836638
+38 (098) 844-60-90

Ролети

 • Під замовлення, 1 день

Ціну уточнюйте

+38096123-81-98
 • +380961238198
  Viber
 • +380667836638
  Viber, WhatsApp
 • +38 (098) 844-60-90
  сантехника Snail
 • +38 (095) 844-60-90
  сантехника Snail
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ролети
РолетиПід замовлення, 1 день
Ціну уточнюйте
+38096123-81-98
 • +380961238198
  Viber
 • +380667836638
  Viber, WhatsApp
 • +38 (098) 844-60-90
  сантехника Snail
 • +38 (095) 844-60-90
  сантехника Snail

Опис

Рольставні та ролети на вікна

Як відомо, рольставні (ролети) — це механічні пристрої, призначені в першу чергу для захисту віконних і дверних прорізів.


Рольставні можуть приводитися в рух вручну. Наприклад, за допомогою механічних приводів різних типів: стрічкових, кордових і воротковых. Крім того, рольставні можуть приводитися в рух за допомогою електроприводів. Друге як не можна краще підходить для будівель, у яких не одне вікно захищено ролетами, не два, не три, а, скажімо, вікна першого поверху. (А то і другого теж. ) Це можуть бути і офіси, і котеджі.
Вручну практично неможливо оперативно опустити всі ролети будівлі у разі, якщо з нього всі йдуть, і вона закривається. (Про те ж, щоб закрити всі отвори одночасно, не може бути й мови. ) І взагалі, якщо кожен з отворів оснащений лише ручним приводом, доводиться витрачати багато часу і зусиль на те, щоб одну за одною підняти всі ролети. Або тільки їх частина. Або опустити їх. Та й робити це доводиться не двічі в день, а набагато частіше. Хоча б в залежності від зміни хмарності.
Автоматичні рольставні — це самий надійний засіб захисту Ваших вікон, дверей, балконів, гаражів, вітрин кіосків і магазинів від злому, стороннього погляду, сонячного випромінювання.
Електронна промисловість давно стала однією з провідних і стрімко розвиваються галузей. Тому цілком природно, що з'являється все більше пристроїв, що дозволяють оптимізувати управління приводами ролет.

Найпростіший електропривод управляється точно так само, як будь-побутовий електроприлад. Тобто за допомогою вимикача. Наприклад, двохклавішного. На лівій клавіші — стрілка, що вказує вниз, на правій — вгору. Позиції «вгору» і «вниз» відповідають командам на підйом або опускання ролети. Крім того, полотно можна зафіксувати в будь-якій проміжній точці, що також зручно.

Переваги ролет від «Алютех»

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні і довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1. Ролетне полотно.

Може складатися з пенозаполненных або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36мм до 55мм) та 3 види екструдованих профілю (42мм, 44мм, 55мм).

Для забезпечення підвищеної жорсткості ролетного полотна у відкритому положенні, а також в цілях перешкоди несанкціонованого підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2. Екструдовані направляючі шини.

Забезпечують рух ролетного полотна при намотуванні його в короб. Залежно від вимог, що пред'являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть використовуватися стандартні, посилені або спеціалізовані направляючі шини (кутові, дистанцирующие, здвоєні).

3. Захисні короби і бічні кришки.

Підбираються в залежності від зовнішнього екстер'єру приміщення (45-, 20-градусні, круглі чи напівкруглі) та вимог до жорсткості конструкції (роллфирминговые або екструдовані).

4. Елементи управління ролетами.

Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети (рольставні), а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Варто також зазначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість виготовлених рольствен на всіх етапах виробництва. І як результат, ви отримуєте високоякісний продукт, легкий в управлінні і надійний в експлуатації.

Автоматика для рольставен

Автоматика дозволяє зробити управління рольставнями простим і зручним, а також більш повно використовувати їх переваги. Автоматизація рольставен на вікнах передбачає встановлення електроприводів і систем керування. Залежно від умов використання та бюджету управління ролетними системами та іншими суміжними пристроями в будинку здійснюється з допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного управління, а також за допомогою інших систем. Широкий асортимент дозволяє підібрати систему управління рольставнями для різних типів будівель, що включають офісні будівлі, заміські будинки і квартири.

Найбільш яскраво переваги автоматизації розкриваються при необхідності управління великою кількістю рольставен і інтеграції в систему розумного будинку.

Завдання, які вирішуються ролетними системами «Алютех»

Захист від сторонніх поглядів
Віконні рольставні – надійна охорона вашої приватного життя, оскільки здатні захистити від сторонніх поглядів (що особливо актуально для мешканців перших поверхів).
Крім того, завдяки різноманітності форм і колірних рішень, ролети на вікна – це завжди оригінальний декоративний елемент фасаду, який підкреслить стиль та ексклюзивність вашого будинку.

 

Захист від шуму
Доведено, що використання алюмінієвих профілів з пінним наповненням здатне знизити рівень сторонніх шумів, що дозволить вам ефективно працювати і приємно відпочивати. Розрахувати зниження рівня шуму можна тут.

 
 

Захист від негоди
Віконні рольставні захистять і від будь-яких несприятливих атмосферних явищ (граду, снігу, дощу, поривів вітру), які можуть завдати шкоди вашому житлу.

 
 

Захист від сонця
Віконні ролети здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні і захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

 
 

Захист від злому
Завдяки застосуванню комплектуючих унікальної конструкції, зроблених з алюмінію підвищеної міцності, ролети здатні надійно охороняти ваш будинок навіть у вашу відсутність.

 
 

Економія енергії
Рольставні сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло – в холодні (дозволяють скоротити тепловтрати всередині приміщення до 20%).

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте